fbpx

Referencje

O listach polecających

Listy polecające to dowód najwyższego uznania ze strony klientów za naszą pracę. Każdy tego typu dokument jest dla nas niezwykle cenny, zwłaszcza dlatego, że świadczy o zadowoleniu zarówno z kontaktu z nami jak i wykonanej imprezy – że była dokładnie taka jak oczekiwał tego od nas klient, a może nawet lepsza. Każdy z tych dokumentów oznacza dla nas, że po raz kolejny zaskoczyliśmy klienta pomysłem na imprezę, a ona sama sprawiła jej uczestnikom przyjemność. Otrzymanie listu polecającego jest też niezwykle trudne – w czasach gdy wszyscy są niezwykle zabiegani, znaleźć czas na sporządzenie podziękowania jest często bardzo ciężko. Rozumiemy to tym bardziej szanując i dziekując za te listy, które od Państwa otrzymaliśmy. Szczegóły listów polecających, które otrzymaliśmy przeczytać można poniżej.

Galeria zdjęć

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją aktywnego wypoczynku – wykonujemy plenerowe imprezy integracyjne oraz wieczory tematyczne, a także warsztaty. Dołożyliśmy wszelkich starań, by niniejsza strona w sposób możliwie jak najpełniejszy zobrazowała charakter prowadzonej przez nas działalności.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję