fbpx

O firmie

Nasza oferta

O naszej firmie

Firma Sniper zajmuje się w sposób profesjonalny organizacją imprez integracyjnych. Nie jesteśmy agencją, a ostatecznym wykonawcą imprezy dysponującym własnym sprzętem. Zajmujemy się organizacją imprez od 1999 roku więc przez minione lata zdołaliśmy nabyć doświadczenie zarówno przy organizacji imprez teambuildingowych, terenowych i survivalowych, a także wieczorów tematycznych. Dzięki temu możemy w sposób kompleksowy obsługiwać klienta i dostosowywać charakter imprezy do jego oczekiwań, możliwości terenowych miejsca gdzie się zatrzymał oraz wspierając się przy tym cechami grupy takimi jak jej wiek, płeć etc.

Zajmując się imprezami integracyjnymi działamy w sposób sprawny, dlatego też nasz marketing jest do Państwa dyspozycji 24h/dobę. Spersonalizowane oferty tworzymy z reguły w ciągu kilku godzin od zapytania w sposób kompetentny kontaktując się z klientem i ustalając szczegóły imprezy.

Sniper zaczął swoją działalność od organizacji prostych gier paintballowych ponad 20 lat temu. Upływający czas pracowicie punktował na naszą korzyść, na przestrzeni lat zmieniając typowo garażową firmę w potentata organizacji imprez integracyjnych dysponującego własną flotą samochodów terenowych, quadów, mnogością broni strzeleckich, sprzętem alpinistycznych i innym. Starając się wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów ciągle zaopatrujemy się w nowe, często unikatowe urządzenia i pojazdy wykorzystując je w nowatorski sposób jako jedyni w naszym regionie, a nierzadko i w całej Polsce.

O naszych imprezach

Każda firma organizująca imprezy integracyjne zapewnia o swoim profesjonalizmie i doświadczeniu. Często jednak okazuje się, że były to tylko puste słowa.

Czym więc my różnimy się od dziesiątków innych firm, które działają na terenie naszego kraju?

Na kształt naszych imprez składa się wiele czynników, najważniejsze z nich to:

 • doświadczenie
  Imprezy integracyjne wykonujemy od 1999 roku. Nabywane doświadczenie na przestrzeni lat to skrupulatne poznawanie nowych urządzeń i pojazdów i wykonywanie ponad kilkuset imprez w skali roku. To także poparcie słowami uznania i licznymi listami polecającymi, które otrzymywaliśmy od naszych klientów. Współpracujemy z wieloma hotelami i miejscami godnymi polecenia do wykonania imprezy integracyjnej, dlatego też często sugerujemy najlepszy program do wykonania na danym terenie i dla danej grupy w zależności od jej podstawowych cech.
 • pracownicy
  Imprezy integracyjne to czas dobrej zabawy, więc wszyscy nasi pracownicy to osoby młode i komunikatywne (osoby z wyższym wykształceniem, lub w trakcie studiów wyższych), a ich zadaniem jest dostarczenie dobrej zabawy wszystkim uczestnikom imprezy. To także osoby kompetentne, chętne do dzielenia się swoją wiedzą w zakresie wykonywanej konkurencji i własnych doświadczeń. Pracownicy firmy Sniper to między innymi wspinacze, sternicy motorowodni, survivalowcy, ratownicy medyczni, harcerze. Łączą ich szczególne pasje – są specjalistami i pasjonatami wykonywanych przez siebie konkurencji.
 • sprzęt
  Dysponujemy ogromną bazą własnego sprzętu obejmującego urządzenia niedostępne w naszym regionie, a nierzadko też na terenie całego naszego kraju. Samochody terenowe, quady, poduszkowce, amfibie, strzelnice, konkurencje alpinistyczne, paintball, wieczory tematyczne i wiele wiele innych. To wszystko wypełnia nasz posiadający ponad 400m2 magazyn wysokiego składowania. Z racji tego, że sprzęt należy do nas zawsze jesteśmy atrakcyjni cenowo.

Z racji faktu, że to nasze doświadczenie, pracownicy i sprzęt biorą udział w imprezach, a nie podnajęci pracownicy innych firm ostateczny wygląd imprezy jest dokładnie taki jak zostało to ustalone z klientem.

USŁUGI DODATKOWE

Firma Sniper pełni usługi z zakresu przechowywania oraz czyszczenia sprzętu eventowego, w tym wielkogabarytowego:

CENNIK:

 • przechowywanie sprzętu (1m2)- 75 zł /doba
 • czyszczenie (1 m2 licząc po podstawie) – 120 zł
 • wynajem markerów paintballowych – 80 zł / szt
 • czyszczenie / serwis markerów paintballowych – 50 zł / szt
 • wypożyczenie mundurów paintballowych i masek – 35 zł/kpl/doba
 • nabijanie butli sprężonym powietrzem – od 20 zł (w zależności od wielkości butli)

DODATKOWE USŁUGI (wycena indywidualna):

 • serwis quadów
 • serwis sprzętu mechanicznego
 • produkcja nowych urządzeń team buildingowych
 • usługi spawalnicze
Zadzwoń do nas
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję