fbpx

Promocje

Promocja

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji – po wysłaniu kodu promocyjnego oraz danych kontaktowych, wysyłającemu przysługuje opust ilościowy na zrealizowanie dowolnej imprezy.
Opust ten polega na możliwości bezpłatnego skorzystania z dowolnej konkurencji dostępnej danego dnia, w przypadku zamówienia imprezy powyżej 7000 pln netto. Promocja powyższa nie łączy się z innymi promocjami i uzgodnieniami rabatowymi prowadzonymi z naszymi Regionalnymi Przedstawicielami Handlowymi. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Kod promocyjny

CH2L

Formularz konktaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją aktywnego wypoczynku – wykonujemy plenerowe imprezy integracyjne oraz wieczory tematyczne, a także warsztaty. Dołożyliśmy wszelkich starań, by niniejsza strona w sposób możliwie jak najpełniejszy zobrazowała charakter prowadzonej przez nas działalności.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję